not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط سیستمی

خرید بلیط هواپیما سیستمی را در همین صفحه با چند کلیک ساده انجام دهید. در منوی جستجوی بالا مبدا، مقصد، زمان رفت (و زمان برگشت در صورت تمایل به خرید بلیط دو طرفه) را وارد کنید تا بلیط های سیستمی در نتایج به شما نمایش داده شود. فلای تودی انواع بلیط چارتر، سیستمی و لحظه آخری را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

بلیط هواپیما سیستمی چیست؟

در زمان خرید بلیط هواپیما، بهتر است با اصطلاحات مختلف از جمله بلیط سیستمی هواپیما آشنا باشید. بلیط های سیستمی در واقع بلیط‌هایی هستند که ایرلاین مستقیما اقدام به فروش آنها می‌کند. این بلیط‌ها اغلب قابل استرداد هستند و معمولا قیمت بیشتری نسبت به بلیط های چارتر دارند. پرواز سیستمی برنامه زمانی منظم و ثابتی دارند و ظرفیت پرواز و نرخ آنها نیز از قبل توسط شرکت هواپیمایی مشخص شده است. مهمترین ویژگی بلیط سیستمی هواپیما این است که قیمت ثابتی دارد و تغییر نمی‌کند.

قیمت بلیط سیستمی هواپیما

همانطور که گفته شد، بلیط‌های سیستمی اغلب قیمت‌های ثابتی دارند و برخلاف بلیط های چارتر که قیمت آنها زیاد بالا و پایین می رود، معمولا قیمت بلیط سیستمی چندان تغییر نمی‌کند. البته در روزهای نزدیک به زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما سیستمی هم گاهی کم یا زیاد می‌شود و نوساناتی را تجربه می‌کند. به هر حال اگر دنبال بلیط ارزان هواپیما هستید احتمال کمتری وجود دارد که با خرید بلیط سیستمی به هدف خود برسید. با این حال برای اطلاع از قیمت‌های دقیق، بلیط مسیر موردنظرتان را در فلای تودی جستجو کنید تا از قیمت ها مطلع شوید.

تفاوت بلیط سیستمی و چارتر

بلیط‌های چارتر و سیستمی از نظر کیفیت خدمات پس از خرید بلیط، تفاوتی باهم ندارند یعنی اینطور نیست که برخی صندلی‏‌های هواپیما به طور پیشفرض چارتر تعیین شده باشد و برخی صندلی‌های جلو هواپیما به عنوان بلیط سیستمی فروخته شود. تفاوت بلیط چارتر و سیستمی معمولا در قیمت آنهاست. بلیط‏‌های چارتری گاهی قیمت‏‌هایی بسیار کمتر از بلیط‏ های سیستمی دارند و این موضوع هم به این دلیل است که در صورت فروش نرفتن بلیط‌های چارتر، چارترکننده متضرر می‌شود.

خرید بلیط سیستمی در فلای تودی
جستجوی بلیط سیستمی فلای تودی
بلیط هواپیما سیستمی

مقایسه قیمت بلیط سیستمی و چارتر

اگرچه اینطور تصور می‌شود که بلیط چارتر قیمت کمتری نسبت به بلیط سیستمی هواپیما دارد اما همیشه هم این قانون برقرار نیست. گاهی اوقات بلیط‌های سیستمی لحظه آخری با تخفیف عرضه می‌شود و قیمت کمتری نسبت به بلیط چارتر دارد. اما به طور معمول باید گفت که قیمت بلیط‌های سیستمی اغلب بیشتر و تقریبا ثابت است اما قیمت بلیط‌های چارتر نوسان بیشتری دارد و معمولا کمتر است. خوشبختانه نمایش قیمت انواع بلیط ها در فلای تودی به گونه ای است که به راحتی می توانید به مقایسه قیمت ها بپردازید و مناسب ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید.

فرق پرواز سیستمی و اکونومی

پرواز سیستمی خود شامل انواع کلاس‌های پروازی اکونومی، بیزنس و فرست کلاس می‌شود. از میان بلیط های سیستمی، بلییط اکونومی از قیمت پایینتری برخوردار است. بنابراین در زمان خرید بلیط سیستمی با انتخاب اکونومی از میان کلاس‌های پروازی، می‌توانید هزینه کمتری پرداخت کنید.

بلیط سیستمی لحظه آخری

گاهی اوقات بلیط سیستمی شامل تخفیف لحظه آخری و قیمت آن پایین‌تر از حد معمول می‌شود. در روزهای وسط هفته و فصل‌های کم سفر معمولا می‌توان یکی دو روز مانده به سفر بلیط لحظه آخری سیستمی با قیمتی مناسب پیدا کرد. فلای تودی بلیط سیستمی لحظه آخری را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

رزرو بلیط سیستمی محبوب ترین پروازها با فلای تودی

شما می‌توانید خرید بلیط هواپیما سیستمی برای همه مقاصد داخلی و خارجی را در فلای تودی انجام دهید. تعدادی از پرطرفدارترین بلیط های سیستمی عبارتند از:

خرید بلیط سیستمی پرواز های داخلی

 

 

خرید بلیط سیستمی پروازهای خارجی

 

 

مهم ترین مزایای بلیط هواپیما سیستمی

  • امکان رزرو بلیط سیستمی از هفته ها قبل از سفر
  • عدم نوسان قیمت بلیط سیستمی
  • ارائه تخفیف بر روی بلیط کودکان
  • تنوع زیاد در مسیرهای پروازی
  • ارائه برنامه ریزی منظم برای پرواز

معایب بلیط پرواز سیستمی

تقریبا می‌توان گفت، به جز قیمت بلیط سیستمی، هیچ عیب دیگری برای این نوع بلیط نمی‌توان ذکر کرد. به هر حال باید برای دریافت مزایای بلیط سیستمی و سفری با خیال آسوده، هزینه بیشتری بپردازید.

خرید بلیط سیستمی هواپیما در فلای تودی

فلای تودی برای کاربران خود، امکان خرید آنلاین بلیط سیستمی ارزان هواپیما را فراهم کرده است تا مسافران با خیالی آسوده اقدام به خرید بلیط هواپیما سیستمی کنند و از مزایایی مانند دسترسی به تمام پروازها، سرعت و امنیت در خرید و پشتیبانی 24 ساعته تیمی مجرب و حرفه‌ای بهره ببرند.

برای خرید سیستمی بلیط هواپیما در فلای تودی، کافی است مبدا و مقصد سفر همراه با زمان رفت و برگشت را در فرم مربوطه ثبت کنید تا لیست بلیط سیستمی هواپیما رفت و برگشت برای مقصد موردنظرتان نمایش داده شود. در صورتی که قصد داشته باشید بلیط خود را از ایرلاین خاصی خریداری کنید، مثلا برای خرید بلیط سیستمی ماهان می توانید در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین ماهان را در قسمت ایرلاین ها مشخص کنید تا نتایج جستجو بلیط سیستمی هواپیما برای این ایرلاین نمایش داده شود.

به طور پیش فرض بلیط های سیستمی در نتایج جستجو بلیط نمایش داده می شود، اما باید به برچسب کنار بلیط ها توجه کنید. بلیط های چارتر و لحظه آخری با برچسب چارتر و لحظه آخری مشخص می شوند.

در فلای تودی می توانید به راحتی بلیط هواپیما سیستمی ارزان را خریداری کرده و از پشتیبانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل بهره مند شوید.

سوالات متداول بلیط هواپیما سیستمی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.