ارزانترین پروازها در تمامی ایرلاین ها

VRH logo
چهارشنبه 3 مرداد

ساری

SRY

تهران

THR

9,968,000

ریال
IR logo
سه‌شنبه 2 مرداد

بندرعباس

BND

جزیره کیش

KIH

13,245,000

ریال
IRZ logo
پنج‌شنبه 28 تیر

تهران

THR

شیراز

SYZ

14,500,000

ریال
IRU logo
جمعه 29 تیر

تهران

THR

لار

LRR

14,868,000

ریال
CPN logo
پنج‌شنبه 28 تیر

خرم آباد

KHD

مشهد

MHD

15,080,000

ریال
W5 logo
دوشنبه 1 مرداد

مشهد

MHD

زابل

ACZ

15,489,000

ریال
W5 logo
شنبه 30 تیر

تهران

THR

ماکو

IMQ

17,257,000

ریال
IR logo
سه‌شنبه 2 مرداد

تهران

THR

رشت

RAS

17,470,000

ریال

ایرلاین های داخلی و خارجی

خرید ارزان ترین قیمت بلیط ایرلاین های مختلف را از میان بهترین شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی انتخاب کنید. پرواز به اقصی نقاط جهان، همراه با استرداد آنلاین بلیط هواپپیما با پشتیبانی 24 ساعته را با فلای‌تودی تجربه کنید.

قصد سفر به کدام یک از نقاط دنیا را دارید؟ امکان خرید بلیط هواپیما به راحت‌ترین شکل ممکن برایتان مهیا است. مهم نیست که مقصدتان یکی از شهرهای ایران است یا قصد سفر به نقاط دیگر جهان را داشته باشید. در هر صورت می‌توانید با خرید بلیط ایرلاین های داخلی یا ایرلاین های خارجی، به راحتی هر کجا که می‌خواهید سفر کنید. البته همانطور که می‌دانید، برای سفر به شهرهای مختلف ایران به صورت هوایی، تنها امکان خرید بلیط ایرلاین های داخلی وجود دارد. اما در مقابل، می‌توانید برای سفر به مقاصد مختلف خارجی، بین بلیط هواپیما ایرلاین های داخلی و شرکت‌های هواپیمایی خارجی، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. وجود ایرلاین های داخلی و خارجی مختلف، امتیازهای ارزشمندی همچون خرید ارزان ترین بلیط هواپیما از میان قیمت های مختلف، انتخاب کیفیت خدمات، کلاس های پروازی متنوع و مواردی از این دست را برای مسافران به همراه دارد.

خرید ارزان ترین قیمت بلیط ایرلاین ها با فلای‌تودی

مقصد سفرتان و ایرلاین منتخب شما هر چه که باشد، فرقی نمی‌کند؛ در فلای‌تودی می‌توانید ارزان ترین بلیط ایرلاین‌های مختلف را برای سفرتان خریداری کنید. همچنین، فلای‌تودی این امکان را به وجود آورده تا نتایج جستجوی بلیط را بر اساس ایرلاین مورد نظرتان فیلتر کنید تا پرواز به مقصد مورد نظرتان را با ایرلاین محبوبتان انجام دهید. می‌توانید برای خرید ارزان ترین قیمت بلیط ایرلاین ها به منوی بلیط هواپیما در فلای‌تودیبروید و بر اساس مقصدتان وارد بخش پرواز داخلی یا پرواز خارجی شوید. یکطرفه، رفت و برگشت یا حتی چند مسیره (برای مقاصد خارجی) بودن بلیط را مشخص کنید و پس از وارد کردن اطلاعاتی مثل تاریخ پرواز، تعداد مسافران، مبدا و مقصد و ... روی جستجوی پرواز بزنید. در صفحه نتایج جستجوی بلیط هواپیما می‌توانید ایرلاین مورد نظرتان را از بخش ایرلاین‌ها مشخص کنید تا فقط پروازهای مربوط به آن ایرلاین را ببینید. فهرست پروازها به صورت پیش فرض از ارزان‌ترین به گران‌ترین مرتب شده و اولین بلیط هواپیما در لیست، ارزان ترین بلیط موجود در تاریخ مورد نظر شما است. با کلیک روی خرید بلیط، مشخصات مسافران را وارد کنید و هزینه بلیط هواپیما را بپردازید تا بلیط شما در لحظه صادر شود. به همین آسانی می‌توانید ارزان ترین بلیط ایرلاین مورد نظرتان را خریداری کرده و به سفر بروید.

airline-banner

راهنمای انتخاب ایرلاین مناسب در مسیرهای پروازی مختلف

در برخی مسیرهای پروازی، فقط یک ایرلاین خدمات می‌دهد و این در حالی است که در برخی مسیرهای دیگر، امکان انتخاب بین پروازهای چندین ایرلاین مختلف را دارید. البته نگران نباشید! برای انتخاب ایرلاین مناسب در هر مسیر پروازی، چند سوال بسیار مهم وجود دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

ایرلاین مورد نظر در لیست بهترین ایرلاین های داخلی و خارجی قرار دارد؟

کدام ایرلاین سابقه بیشتری در برگزاری پرواز در مسیر پروازی مورد نظرتان دارد؟

اطرافیان شما با کدام ایرلاین تجربه پرواز بهتری داشته‌اند؟

کدام ایرلاین در ساعت مورد نظر شما به مقصد مدنظرتان پرواز دارد؟

قیمت بلیط هواپیما ایرلاین مورد نظر شما چه تفاوتی با دیگر ایرلاین ها دارد؟

با پیدا کردن پاسخ این سوالات، تا حد زیادی می‌توانید ایرلاینی که برای سفرتان مناسب است را به راحتی پیدا کنید. هر چند که راه‌های ساده‌تر دیگری برای انتخاب ایرلاین مناسب در مسیرهای پروازی مختلف نیز وجود دارد. به طور مثال می‌توانید نظرات و تجربیات مسافران را در سایت‌های معتبر مطالعه کنید یا از نظرات کارشناسان پرواز فلای‌تودی، بهره مند شوید. انتخاب شما هر چه که باشد، به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما هر کدام از ایرلاین های داخلی یا خارجی مختلف مورد نظرتان را از طریق فلای‌تودی خریداری کنید.