کِی‌کُجا، تغییری بزرگ در تجربه سفر

«کِی‌کُجا» سرویس جدید و انحصاری فلای‌تودی است که با یک جست‌وجوی ساده، ارزانترین پروازهای داخلی و خارجی را در بازه‌های زمانی مختلف نمایش می‌دهد. درست زمانی که نمی‌دانید، کِی، ‌کُجا سفر کنید، این سرویس منحصر به فرد، متنوع‌ترین مقاصد را با بهترین قیمت بلیط هواپیما به شما پیشنهاد می‌دهد.
فلای‌تودی همواره سعی کرده که خدماتی در سطح بین‌المللی و هم‌تراز با سایت‌های مطرح گردشگری جهان در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد. حالا قرار است «کی‌کجا» که برای اولین بار توسط فلای‌تودی در ایران ارائه می‌شود، تغییر بزرگی در تجربه سفر ایجاد کند.

کِی‌کُجا چیست؟

اگر می‌خواهید فقط با یک جستجو به جای پیدا کردن بلیط یک مقصد خاص، بلیط ارزان تمامی مقاصد داخلی و خارجی را به طور همزمان مشاهده کنید، کافی است کی‌کجا را در سایت فلای‌تودی امتحان کنید. به جای اینکه مدت‌ها منتظر ارزان شدن بلیط هواپیما باشید، یا به همان مقاصد همیشگی بروید، با کی‌کجا امکان سفر به مقاصد جدید را خواهید داشت.

کِی،‌ کُجا سفر کنید!

با کی‌کجا می‌توانید با بودجه‌ای که دارید فردا شب به اصفهان بروید، از سوی دیگر شاید ماه بعدی سفری به استانبول یا ازمیر ترکیه داشته باشید، یا حتی با بهترین پرواز، به پاریس سفر کنید. حتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی را به قیمت پروازهای داخلی خریداری کنید!
هر سفری که از سال‌ها پیش در ذهن داشتید، با استفاده از کِی کُجا امکانپذیر می‌شود. کافی است فقط یک بار «کِی‌کُجا» را امتحان کنید تا به شما بگوید چه زمانی، به کجا سفر کنید. این فرصت را از دست ندهید، این بار شاید بتوانید سفر مورد علاقه خود را تجربه کنید.

چگونه از کِی‌کُجا استفاده کنیم؟

اگر تصمیم به سفر داشتید، اما نمی‌دانستید کِی کجا بروید، کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی شوید و از صفحه اصلی، گزینه «کِی‌کُجا» را انتخاب کنید.
حالا سه حالت برای استفاده از کی‌کجا وجود دارد:
  • حالت اول: وقتی ایده‌ای برای مقصد و زمان سفر ندارید، فقط مبدا خود را وارد کنید؛ تهران، اصفهان، استانبول، دبی و ... فرقی نمی‌کند. (مبدا شما می‌تواند شهرهای داخلی و خارجی دارای فرودگاه باشد). به این ترتیب، با یک کلیک روی گزینه جستجو، کِی‌‌کُجا تمام بلیط‌های ارزان داخلی و خارجی را در تاریخ‌های مختلف نمایش می‌دهد. در این مرحله، مقصد و تاریخ سفرتان را انتخاب کنید.
  • حالت دوم: فرض کنید می‌دانید مقصدتان کجاست، اما به دنبال ارزانترین بلیط آن هستید؛ یعنی هر زمانی که پرواز ارزان موجود باشد، به مقصد موردنظرتان سفر می‌کنید. در این حالت، علاوه بر مبدا، نام مقصد موردنظر خود را نیز وارد کرده و بدون ورود تاریخ، روی گزینه جست‌وجو کلیک کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن کی‌کجا، ارزانترین بلیط‌ها به مقصد موردنظر شما را در بازه‌های زمانی مختلف نمایش می‌دهد.
  • حالت سوم: شما زمان سفرتان را می‌دانید، اما مقصد خاصی در نظر ندارید و فقط دنبال یک بلیط ارزان هستید. در این صورت، مبدا و تاریخ سفرتان را وارد کنید و اجازه بدهید کی‌کجا ارزانترین بلیط‌های داخلی و خارجی را به مقاصد مختلف برای شما پیدا کند. حالا کافی است مقصد موردنظرتان را متناسب با بودجه‌ای که دارید، انتخاب کنید.
پیشنهاد می‌کنیم برای جست‌وجوی سریعتر از فیلترهای موجود در کی‌کجا مثل بلیط یک‌طرفه یا رفت‌وبرگشت، کلاس پروازی، محدوده قیمت بلیط، مدت زمان پرواز و تفکیک مقاصد داخلی و خارجی استفاده کنید.
علاوه بر این، می‌توانید ارزانترین پروازهای داخلی و خارجی را روی نقشه مشاهده کنید و با یک کلیک روی نام مقصد، مستقیم به صفحه خرید آن وارد شوید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.