درباره فلای‌تودی

ما در فلای‌تودی یک جامعه متنوع هستیم و یک دیدگاه مشترک داریم: خلق محصولات، پلتفرم‌ها و تجربه‌هایی که بقیه صنعت برای الهام گرفتن به آن‌ها نگاه کنند.
ما این کار را به خاطر خودمان انجام نمی‌دهیم.
ما این کار را انجام می‌دهیم تا به هر مسافر خدمتی در کلاس جهانی ارائه دهیم.
فلای‌تودی جایی است که همه می‌توانند احساس امنیت و قدرت کنند.
ما به فرهنگی که ساخته‌ایم به شدت افتخار می‌کنیم و اعتقاد داریم:
تجربه‌هایی که ایجاد می‌کنیم، سفر در کلاس جهانی را برای مسافران رقم خواهد زد.

پوشش 900 خط هوایی

فلای‌تودی یک پلتفرم جامع و قدرتمند خدمات سفر با پوشش بیش از ۹۰۰ خط هوایی است. ما امکان خرید بلیط هواپیما از تمامی ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی‌ را برای کاربران خود فراهم کردیم. در این میان، ما موفق شدیم رتبه یک خرید بلیط هواپیما خارجی را به خود اختصاص دهیم. دسترسی به متنوع‌ترین ایرلاین‌ها، به شما امکان می‌دهد تا پرواز موردنظر خود را به آسانی، در زمانی کوتاه و با بهترین قیمت رزرو کنید.

رزرو ۱.۵ میلیون هتل

ما امکان رزرو 1.5 میلیون اقامتگاه در سرتاسر جهان را برای کاربران خود فراهم کرده‌ایم تا سفر برای همه و در هر کجا امکانپذیر شود. فلای‌تودی نه تنها در بخش فروش بلیط خارجی جایگاه نخست را به خود اختصاص داده، بلکه رتبه یک رزرو هتل های خارجی نیز به این شرکت تعلق دارد. فرقی نمی‌کند. تنوع بالا، قیمت‌های مقرون به صرفه، پرداخت ریالی و پشتیبانی 24 ساعته از مزایای مهم خرید خدمات سفر در سایت فلای‌تودی است.

کلاس جهانی سفر برای کاربر ایرانی

«کلاس جهانی سفر» ماموریتی است که فلای‌تودی به آن متعهد شده تا خدماتی در سطح بین‌المللی به کاربران ایرانی ارائه دهد. خدماتی که مشابه آن را فقط در سایت‌های گردشگری معروف و پرطرفدار خارجی مشاهده می‌کنید. ما از تمام ظرفیت خود استفاده کرده‌ایم تا خدمات سفر را با بالاترین کیفیت که نشات گرفته از سال‌ها تجربه‌مان در این صنعت است، در اختیار شما قرار دهیم.

عرضه گسترده برای تقویت اکوسیستم سفر

فلای‌تودی یکی از بزرگترین شرکت‌های مسافرتی آنلاین در ایران و خاورمیانه است. ما با ارائه گسترده محصولات و خدمات، نه تنها باعث خلق ارزش بیشتر برای کاربران و مشتریان خود شده‌ایم، بلکه این امکان را برای شرکایمان ایجاد کردیم تا فرصت رشد تجاری از طریق فناوری پیشرفته، درک بهتر خرده‌فروشی سفر و دستیابی به مشتریان در دیگر بازارها را داشته باشند.

این تازه یک شروعه
آذر ۱۳۹۵
logo

آذر ۱۳۹۵

اردیبهشت ۱۳۹۶

مهر ۱۳۹۶

آبان ۱۳۹۶

فروردین ۱۴۰۰

قیمت‌های رقابتی و تضمين بهترين نرخ‌های پروازی

با توجه به تقاضای گسترده برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل، فلای‌تودی تلاش کرده تا این خدمات را با رقابتی‌ترين قیمت‌ها به مسافران ارائه دهد. به این ترتیب، کاربران می‌توانند با آرامش‌ خاطر و قیمت‌های مقرون به صرفه، خدمات باکیفیت سفر را دریافت کنند.

Captcha

راهکار سازمانی

ما برای هر کسب و کار امتیاز منحصربه‌فردی در نظر گرفته‌ایم.
و در این راستا طرح‌های ویژه‌ای برای بهبود کیفیت، خدمات سازمانی هدفمند به شما ارائه می‌دهیم. این پیشنهادها می‌تواند در قالب ارائه سایت از طریق وب‌‌سرویس، استفاده از قالب آماده و حتی بهره بردن از سایت قدرتمند ما باشد.

شریک تجاری ما شوید

فلای‌تودی آماده‌ی همکاري باصاحبان کسب وکارها است. ما شرکای بزرگ و کوچک خود را به صنعت سفر متصل می‌کنیم. همچنین با در اختیار گذاشتن داده‌ها، ابزارها و فناوری‌های نوین به آنها این امکان را می‌دهیم تاپتانسیل بهره‌وری کسب و کارخود را به حداکثر برسانند.
اگر دریکی از چهار گروه زیر فعالیت دارید، با ما درارتباط باشید

ایرلاین

به جمع بیش از 900 شرکت هواپیمایی موجود در سایت ما بپیوندید تا خدمات پرواز خود را در اختیار کاربران فلای‌تودی قرار دهید.

هتل

هتل، هتل‌آپارتمان، مهمانپذیر یا اقامتگاه بومگردی خود را به فلای‌تودی اضافه کنید تا در اختیار انبوه مسافران قرار دهیم.

تور

در صورتی که برگزارکننده تورهای مسافرتی هستید، فلای‌تودی آماده همکاری با شما خواهد بود.

اماکن تفریحی

اگر مکان تفریحی و سرگرمی دارید، کافی است آن را با ما به اشتراک بگذارید تا ما بستر ورود مسافران را برای شما فراهم کنیم.

اطلاعات کسب کار خود را برای ما بفرستید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

نام شخص یا سازمان
ایمیل