get-app

کلاس جهانی سفر در اپلیکیشن فلای‌تودی!

با اپلیکیشن فلای‌تودی، تمام خدمات سفر را یکجا دریافت کنید. با دانلود و نصب این اپلیکیشن، به تمام پروازها (داخلی و خارجی)، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، تورهای خارجی، ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط قطار و سرویس «کِی‌کُجا» دسترسی داشته داشته باشید و به‌موقع از تخفیف خدمات سفر مطلع شوید. برای تجربه سفر در کلاس جهانی، کافی است اپ فلای‌تودی را دانلود و نصب کنید.

آغاز سفر با اپلیکیشن فلای‌تودی

رزرو هتل

رزرو ارزانترین هتل‌های داخلی و خارجی در 1.5 میلیون نقطه در جهان

بلیط هواپیما

900 خط هوایی در جهان برای خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی

بلیط قطار

خرید ارزانترین بلیط قطار در تمامی مسیرهای ریلی کشور

بیمه مسافرتی

خرید آنلاین و صدور آنی انواع بیمه مسافرتی با ارزانترین قیمت

ویزا

دریافت خدمات ویزا به صورت کاملا آنلاین با بهترین قیمت

تور

رزرو تورهای داخلی و خارجی به محبوب‌ترین مقاصد

کِی‌کُجا

مشاهده ارزانترین بلیط هواپیما به تمامی مقاصد داخلی و خارجی

تشریفات (CIP)

رزرو خدمات تشریفات فرودگاهی در فرودگاه‌های داخلی و خارجی

فلای‌تودی بهترین اپلیکیشن رزرو هتل را در اختیار شما گذاشته است. با نصب این اپلیکیشن به‌راحتی می‌توانید محل اقامت موردنظر خود را از بین یک و نیم میلیون هتل و اقامتگاه در سرتاسر جهان با بهترین قیمت رزرو کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن سفر فلای‌تودی  می‌توانید خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، تور و بیمه مسافرتی را انجام داده و خدمات ویزای توریستی را به صورت آنلاین و با مشاوره رایگان دریافت کنید.

اپلیکیشن فلای‌تودی را نصب کنید و امتیاز دوبرابری دریافت کنید!

به محض اینکه اپ فلای‌تودی را دانلود و نصب کرده و وارد برنامه شوید، با هر خرید امتیاز دوبرابری دریافت کنید و با استفاده از این امتیاز می‌توانید از تخفیف خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند شوید. برای استفاده از امتیاز فلای‌تودی، کافی است پس از ورود به اپ، روی گزینه باشگاه مشتریان در قسمت سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده تا هم امتیاز و هم تخفیفی که روی خرید بلیط و رزرو هتل دریافت کرده‌اید، را مشاهده کنید.

با اپلیکیشن فلای‌تودی، سفر آسانتر می‌شود!

نرم افزارها این روزها به بخش جدانشدنی زندگی ما تبدیل شده‌اند. پیشرفت دنیای دیجیتال و ظهور انواع اپلیکیشن‌های کاربردی باعث شده تا بسیاری از فعالیت‌های روزمره ما به سرعت و به راحتی با همین ابزارها انجام شود. از اپلیکیشن پرداخت‌های بانکی و قبوض گرفته تا نرم افزارهای آنلاین درخواست خودرو و بسیاری اپ‌های کاربردی دیگر که برطرف‌کننده نیاز ما هستند و زندگی امروزه بدون آنها مختل می‌شود. در این بین صنعت گردشگری هم با سرعت تمام وارد دنیای دیجیتال شده و دیگر نه تنها نیازی به حضور فیزیکی در آژانس‌های مسافرتی ندارید، بلکه می‌توانید در هر لحظه‌ای از شبانه‌روز به راحتی خرید بلیط و رزرو هتل خود را به هر مقصدی با اپ فلای‌تودی انجام دهید.

دریافت دوبرابر امتیاز بیشتر با خرید از اپلیکیشن فلای‌تودی

با خرید هر یک از خدمات سفر از فلای‌تودی شامل بلیط هواپیما، بلیط قطار، هتل، تور و ... در باشگاه مشتریان امتیاز کسب کنید. به ازای هر 100 هزار تومان خرید از سایت فلای‌تودی یک امتیاز در باشگاه مشتریان برای شما درنظر گرفته خواهد شد و با خرید از اپلیکیشن فلای‌تودی به ازای هر 100 هزار تومان خرید دو امتیاز دریافت می‌کنید.