not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط لحظه آخری

خرید بلیط لحظه آخری یکی از بهترین روش‌ها برای سفر ارزان با هواپیماست. در این صفحه نیز این امکان در اختیار مسافران داخلی و خارجی قرار گرفته است تا بلیط هواپیما لحظه آخری برای هر مقصد و در هر زمانی که مدنظر دارند، جستجو کرده و خریداری کنند.

در واقع بلیط هواپیما لحظه آخری، بلیطی است که بر روی پروازهای چارتر ارائه می‌شود. معمولا آژانس‌های هواپیمایی تمام یا بخشی از صندلی‌های یک هواپیما را چارتر می‌کنند؛ به این ترتیب که صندلی‌های یک هواپیما را پیش خرید نموده و با قیمت دلخواه به مشتریان عرضه می‌کنند. اما گاهی نیز پیش می‌آید که آژانس چارتر کننده موفق به فروش تمامی بلیط‌ها نمی‌شود. در این صورت آژانس متحمل ضرر سنگینی خواهد شد. به همین دلیل تصمیم به فروش بلیط‌ها به صورت نرخ لحظه آخری می‌کند.

فلای‌تودی به عنوان پلتفرم فروش بلیط هواپیما داخلی و خارجی، علاوه بر امکان خرید بلیط چارتر، ارزانترین بلیط های لحظه آخری را نیز برای انواع مقاصد داخلی و خارجی در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

بلیط هواپیمای فوری یا لحظه آخری چیست؟

در فروش بلیط‌ هواپیما لحظه آخری چارتر کننده صندلی‌های باقیمانده را با در نظر گرفتن تخفیف بر روی بلیط‌های چارتر به فروش می‌رساند. به این ترتیب قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی و قیمت بلیط چارتر ارزان‌تر خواهد شد. ممکن است تا به امروز با دیدن کلمه «ارزان» در نتایج موتورهای جستجو و در کنار عباراتی مثل خرید بلیط ارزان لحظه آخری، خرید بلیط هواپیما فوری، پرواز لحظه آخری ارزان و... این شبهه در ذهن شما ایجاد شده باشد که هنگام خرید بلیط هواپیما لحظه آخری چون اغلب با قیمت پایین عرضه می‌شوند، به شما صندلی‌ها و خدماتی با کیفیتی پایین‌تر از بلیط‌های چارتر و سیستمی ارائه خواهد شد. در صورتیکه بلیط لحظه آخری از لحاظ شرایط پروازی هیچ تفاوتی با بلیط سیستمی و چارتر ندارد و تنها تفاوت ‌آن‌ها در نرخی است که به مسافران ارائه می‌دهند. به این ترتیب با خرید بلیط لحظه آخری هم چارتر کننده سود می‌کند و هم مسافر بلیط هواپیما را با قیمتی پایین‌تر از قیمت اصلی تهیه می‌کند.

البته نباید از ذکر این نکته غافل شد که پرواز لحظه آخری بیشتر مناسب کسانی است که برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر خود ندارند. چون زمان فروش بلیط لحظه آخری به زمان پرواز بسیار نزدیک است، هر لحظه باید آماده سفر باشید. معمولا ارزانترین بلیط لحظه آخری را در زمان‌های کم سفر سال و زمان‌هایی که به ساعت پرواز بسیار نزدیک هستند می‌توانید بیابید. چون در زمان‌های پر سفر سال و تعطیلات ممکن است نرخ بلیط لحظه آخری از نرخ بلیط سیستمی هم بیشتر شود.

بلیط لحظه آخری هواپیما فلای تودی
خرید بلیط لحظه آخری هواپیما فلای تودی
خرید بلیط های لحظه آخری هواپیما از فلای تودی

چرا پرواز لحظه آخری ارزان است؟

قیمت ارزان بلیط‌های لحظه آخری دو دلیل دارد؛ نزدیک بودن به زمان پرواز یا تکمیل نشدن ظرفیت پرواز. اگر کمتر از 24 ساعت تا پرواز باقی مانده باشد، برای اینکه صندلی‌ها خالی نباشند بلیط با قیمت ارزان‌تری به مسافر فروخته می‌شود. معمولا فقط در مسیرهای پرتقاضا بلیط لحظه آخری چارتر وجود دارد؛ بلیط‌هایی که قیمت‌هایی بسیار ارزان دارند.

خرید بلیط ارزان لحظه آخری تکنیک‌هایی دارد که بد نیست با آنها آشنا شوید. البته باید چند بار این خریدها را انجام دهید تا متوجه شوید که چه زمانی بهترین وقت ممکن برای خرید این گونه بلیط هاست. خوب است بدانید فلای‌تودی این کار را برای شما آسان کرده است و پس از جستجوی بلیط هواپیما از فلای‌تودی، در صفحه نتایج می‌توانید بلیط‌های لحظه آخری را با برچسب لحظه آخری ببینید و از بین آنها انتخاب کنید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری با بهترین قیمت

قیمت بلیط هواپیما در روزهای مختلف متغیر است و بلیط لحظه آخری نیز از این قاعده مستثنی نیست. همانطور که گفتیم هر چه به روز پرواز نزدیکتر شویم قیمت بلیط لحظه آخری ارزان‌تر می‌شود و معمولا با مشاهده روال بلیط‌ها و چک کردن قیمت بلیط در روزهای متوالی می‌توانیم نسبت به قیمت حدودی بلیط لحظه آخری آگاهی پیدا کنیم. البته نباید فراموش کنیم که اگر ریسک خرید بلیط هواپیمای فوری و خرید بلیط لحظه آخری را پذیرفتیم ممکن است همیشه هم اوضاع به سود ما نباشد و گاهی مجبور به پرداخت وجه اضافه برای خرید بلیط شویم زیرا در مورد این بلیط‌ها هیچ قاعده و قانون کلی صدق نمی‌کند.

چگونه بلیط لحظه آخری بگیریم؟

برای خرید بلیط ارزان لحظه آخری تنها با چند کلیک در سایت فلای‌تودی می‌توانید اقدام کنید. کافی است میدا و مقصد و زمان سفر را مشخص کنید تا در نتایج جستجوی بلیط، بلیط لحظه آخری برای پرواز موردنظر شما نمایش داده شود.
امکان خرید اینترنتی بلیط در فلای‌تودی کمک می‌کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، همه مراحل خرید بلیط هواپیما لحظه آخری خود را اینترنتی انجام دهید.

قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری

معمولا این سوال مطرح می‌شود که آیا بلیط های کنسلی هواپیما ارزان تر هستند؟ همانطور که گفته شد، قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری ارزانتر از انواع دیگر بلیط‌هاست، بنابراین اگر آماده سفر هستید، می‌توانید بلیط ارزان لحظه آخری را خریداری کنید، با همان امکانات بلیط‌های چارتر و سیستمی. باید بدانید که بلیط های لحظه آخری قیمت مشخص و ثابتی ندارند و قیمت‌ها به زمان سفر شما بستگی دارد. ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری در فصل پیک سیزن یا پرگردشگر، بسیار بیشتر از قیمت بلیط لحظه آخری همان مقصد در زمان‌های خلوتی سفر باشد.

پرترددترین پروازهای لحظه آخری

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که در زمان‌های اوج سفر که معمولا بلیط هواپیما از روزها و حتی ماهها قبل رزرو شده است، معمولا امکان خرید بلیط لحظه آخری هواپیما وجود ندارد. با این حال شما می‌توانید در هر زمان بلیط لحظه آخری مقصد مورد نظر خود را در فلای‌تودی جستجو کنید و در صورت وجود، خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری پروازهای داخلی

برای همه مقاصد پروازهای داخلی می‌توانید بلیط پرواز لحظه آخری خریداری کنید. به خصوص پرواز لحظه آخری مشهد و پرواز لحظه آخری تهران که طرفداران بیشتری دارد.

 

 

بلیط لحظه آخری پروازهای خارجی

از آنجا که بلیط هواپیما خارجی معمولا قیمت‌های بالاتری نسبت به مقاصد داخلی دارد، لذا پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان می‌تواند هزینه‌های سفر را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. اگر به دنبال بلیط پرواز لحظه آخری برای مقاصد خارجی می‌گردید، از فلای‌تودی کمک بگیرید.

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط لحظه آخری در فلای تودی

خرید آنلاین بلیط لحظه آخری از فلای‌تودی بسیار آسان است با این حال، می‌توانید طبق دستورالعمل زیر برای خرید بلیط لحظه آخری عمل کنید:

جستجوی بلیط لحظه آخری

ابتدا وارد صفحه جستجوی بلیط در سایت فلای‌تودی شوید. اگر به دنبال بلیط لحظه آخری داخلی می‌گردید، پرواز داخلی و اگر به دنبال بلیط لحظه آخری خارجی هستید، پرواز خارجی را انتخاب کنید. پس از اینکه فرم جستجو را مقابل خود مشاهده کردید، اطلاعات لازم شامل مبدا، مقصد، تاریخ سفر، کلاس پروازی و تعداد مسافران را وارد کنید.

در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت را دارید، با کلیک بر روی گزینه رفت و برگشت، تاریخ رفت و تاریخ برگشت خود را مشخص کنید. سپس بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید.

انتخاب پرواز لحظه آخری

در نتایج جستجوی بلیط، لیست همه بلیط‌ها برای مبدا موردنظر شما در انواع مختلف چارتر، سیستمی و لحظه آخری نمایش داده می‌شود. برای دسترسی راحتتر به بلیط های لحظه آخری، باید از فیلترهای جستجو که در ستون سمت راست خود مشاهده می‌کنید، استفاده کنید.

در مواقعی که بلیط لحظه آخری برای پرواز موردنظر شما در دسترس باشد، برچسب لحظه آخری را در کنار اطلاعات بلیط می‌توانید مشاهده کنید و یا گزینه لحظه آخری را در فیلتر جستجو انتخاب کنید.

خرید آنلاین بلیط لحظه آخری

در نهایت و پس از انتخاب بلیط خود، وارد مراحل خرید اینترنتی می‌شوید. با کلیک بر روی دکمه خرید بلیط، فرم اطلاعات مقابل شما گشوده می‌شود که بایستی اطلاعات مسافران را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات، وارد مرحله پرداخت می‌شوید. در این مرحله نیز پس از ثبت اطلاعات کارت بانکی، پرداخت اینترنتی انجام می‌شود و در نهایت بلیط هواپیما لحظه آخری شما به صورت ایمیل برایتان ارسال می‌شود.

استرداد بلیط لحظه آخری

یکی از مهمترین قوانین خرید بلیط هواپیما لحظه آخری که باید مدنظر داشته باشید، این است که به دلیل فاصله کم این نوع بلیط تا پرواز، امکان کنسلی و استرداد بلیط لحظه آخری وجود ندارد، درنتیجه همه هزینه پرداخت شده شما سوخت خواهد شد. در مواردی هم که امکان کنسلی بلیط لحظه آخری وجود داشته باشد، شامل جریمه کنسلی زیادی خواهد بود.

تفاوت بلیط کنسلی هواپیما و لحظه آخری چیست؟

بلیط هایی که توسط مسافران خریداری شده و اقدام به کنسل کردن آن نموده‌اند، دوباره برای فروش در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. البته در هنگام خرید بلیط تمایزی بین بلیط کنسلی هواپیما و سایر بلیط ها نیست، اما این نوع بلیط ها نیز هر قدر به زمان پرواز نزدیک شود، ارزانتر و با عنوان بلیط لحظه آخری به فروش می‌رسند.

مزایای خرید بلیط لحظه آخری در فلای تودی

بلیط لحظه آخری برای مقاصد داخلی و خارجی را از فلای‌تودی تهیه کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. تعدادی از مزایای خرید بلیط های لحظه آخری در فلای‌تودی عبارتند از:

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری

فلای‌تودی امکان دسترسی به برنامه پروازی همه ایرلاین‌های معتبری که در مسیر پروازی موردنظر شما پرواز دارند، به شما می‌دهد؛ بنابراین امکان خرید ارزانترین بلیط‌ها را خواهید داشت. نتایج جستجوی بلیط که برای شما نمایش داده می‌شود، به ترتیب از ارزانترین‌هاست و با خیال راحت می‌توانید خرید بلیط ارزان لحظه آخری را در فلای‌تودی انجام دهید.

خرید از معتبرترین ایرلاین ها

دسترسی به بیش از 900 ایرلاین معتبر در سراسر جهان، سبب شده تا فلای‌تودی از معتبرترین پلتفرم‌های فروش بلیط هواپیما باشد و تنوعی از پروازها را در اختیار شما قرار دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته فلای‌تودی حتی در ایام تعطیل کمک می‌کند تا هر گونه سوالات و مشکلات احتمالی شما در لحظه پاسخ داده شود.

ابزارهای جستجوی آسان

ابزارهای فلای‌تودی در هنگام جستجو و خرید بلیط به کمک شما می‌آیند تا بتوانید ارزانترین بلیط هواپیما را سریعتر پیدا کرده و خریداری کنید. ابزار تقویم قیمتی، قیمت بلیط‌ها در حوالی تاریخ انتخابی شما را نشان می‌دهد. ابزار نمودار قیمتی، متوسط و کمینه و بیشینه قیمت بلیط انتخابی شما را نشان می‌دهد و به وسیله ابزار "اطلاع از آخرین قیمت‌ها" می‌توانید اطلاعات مربوط به تغییرات قیمت بلیط و آخرین قیمت بلیط موردنظرتان را به صورت ایمیل دریافت کنید.

سوالات متداول بلیط لحظه آخری

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.