خرید پرواز + بیمه در فلای‌تودی

خرید پرواز + بیمه در فلای‌تودی

با خرید همزمان پرواز و بیمه آسوده سفر کنید!

سفر کردن، چه برای تفریح و چه برای کار، همیشه با دغدغه‌هایی همراه است. نگرانی‌هایی از قبیل گم شدن یا به سرقت رفتن چمدان، تاخیر یا لغو پرواز و حتی بیماری در سفر، می‌توانند خاطره ناخوشایندی داشته باشند و هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل کنند. از این رو، با خرید بیمه مسافرتی، می‌توانید با خیالی آسوده سفر کنید.

با در نظر گرفتن اهمیت این مسئله و تسهیل شرایط سفر برای مسافران، امکان خرید همزمان بلیط هواپیما با بیمه مسافرتی در فلای‌تودی برای کاربران فراهم شده است. بنابراین به راحتی می‌توانید بیمه مسافرتی موردنظرتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن هنگام خرید پرواز تهیه کنید. خرید بلیط هواپیما با بیمه در پروازهای داخلی و خارجی امکانپذیر است.

چرا خرید همزمان بلیط هواپیما با بیمه؟

آرامش خاطر بیشتربا خیالی آسوده سفر کنید و از مزایای بیمه مسافرتی بهره‌مند شوید.
صرفه‌جویی در وقتبا یک تیر دو نشان بزنید و در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

مزایای خرید بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی، چتر حمایتی شما در طول سفر است. با خرید بیمه دیگر نگرانی بابت هزینه‌ها و سایر مشکلات احتمالی نخواهید داشت. شما می‌توانید متناسب با سفر خود، بیمه مسافرتی موردنظرتان را خریداری کنید. قیمت بیمه مسافرتی با توجه به شرایط و میزان پوشش حوادث، متغیر خواهد بود. فلای‌تودی امکان مقایسه و انتخاب بهترین طرح‌های بیمه را با توجه به نیاز شما فراهم کرده است.

برخی از مزایای خرید بیمه مسافرتی عبارتند از:

پرداخت هزینه بستری شدن در بیمارستان و درمان

انتقال به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری

پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی

ارسال دارو های ضروری با تائید پرشکی

کمک رسانی در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارک

پرداخت خسارت فقدان بار تحویلی به هواپیما در کشور مقصد

پرداخت هزینه های مسافر در صورت تاخیر هواپیما

خرید پرواز + بیمه در فلای‌تودی

نحوه خرید پرواز + بیمه

برای خرید همزمان بیمه با پرواز کافی است هنگام خرید بلیط هواپیما در وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی، گزینه «تمایل به دریافت بیمه مسافرتی دارم» را فعال کرده و بیمه مسافرتی موردنظر خود را انتخاب کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای تصویری را مطالعه کنید.