بلیط پرواز های یزد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Yazd-City

بلیط هواپیما تهران یزد

شهر کویری یزد، یکی از مقاصد گردشگری جذاب نه تنها برای ایرانیان، بلکه برای گردشگران خارجی است. وجود بناهای خاص و ابنیه تاریخی، معماری منحصر به فرد و مردم خونگرم، سبب شده تا سفر به یزد و خرید بلیط هواپیما تهران به یزد، یکی از اولویت‌های گردشگران باشد. برای سفر به یزد زیبا و خرید بلیط پرواز تهران یزد، تنها کافی است در همین صفحه از فلای تودی اقدام کنید. بلیط هواپیما را برای تاریخ موردنظر خود رزرو کنید و سفری به یادماندنی به شهر یزد را آغاز کنید.
برای رزرو بلیط هواپیما تهران یزد، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران به یزد شما فقط ۱ ساعت و ده دقیقه با شهر تاریخی و زیبای یزد فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی نفت و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران یزد مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد یزد انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

 

 

همچنین مسافران می توانند با ایرلاین های مختلف از جمله هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز یزد تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز یزد تهران هواپیمایی کاسپین، بلیط پرواز یزد تهران هواپیمایی نفت و بلیط پرواز یزد تهران هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به یزد در فلای تودی

  جستجوی پرواز تهران یزد

ابتدا از برنامه پرواز تهران به یزد اطمینان حاصل کنید، برای اینکار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز یزد برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران به یزد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط پرواز تهران به یزد به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز تهران یزد نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های یزد

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران یزد از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای یزد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای یزد عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی

قیمت بلیط هواپیما تهران یزد

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران به یزد می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما تهران یزد یاری می‌کند.
  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران یزد به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تهران به یزد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط تهران به یزد را می‌توانید در فصل تابستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما یزد را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه یزد ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان یزد

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط یزد است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید. با چند کلیک بلیط ارزان تهران یزد و بلیط هواپیما ارزان یزد به تهران را در فلای تودی خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران یزد چارتر

در میان پروازهای چارتر یزد، بلیط هواپیما چارتر تهران به یزد یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط تهران یزد چارتر در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای یزد را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران یزد چارتر و یا بلیط هواپیما یزد تهران چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پرواز چارتر یزد، می‌توانید به پرواز چارتر تهران یزد و پرواز چارتر یزد تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به بلیط ارزان چارتر تهران یزد نمایید.

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران یزد

در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران یزد اگر بلیط تهران یزد لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پرواز تهران یزد به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران یزد ارزان با قیمت بلیط تهران یزد سیستمی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پرواز لحظه آخری تهران یزد دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌ پرواز لحظه آخری تهران یزد خرید خود را به راحتی انجام دهید. 

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران یزد در فلای تودی

  خرید بلیط ارزان هواپیما یزد

با خرید بلیط هواپیما تهران یزد از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط یزد را دارید. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط یزد را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما تهران یزد را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط یزد را رزرو نمایید. علاوه بر این، امکان رزرو هتل یزد با بهترین قیمت در فلای تودی فراهم شده است.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پرواز تهران به یزد در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط تهران یزد به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به یزد را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط هواپیما تهران یزد رفت و برگشت ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به یزد از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پرواز تهران یزد در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به یزد در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به یزد را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران به یزد

 مسافت هوایی تهران یزد: فاصله تهران تا یزد با هواپیما 502 کیلومتر است.
 مدت زمان پرواز تهران به یزد: مدت زمان پرواز تهران یزد به طور متوسط 1 ساعت و 5 دقیقه است.
 روزهای پرواز تهران یزد: پروازهای تهران یزد در تمامی روزهای هفته برقرار است. ساعات پروازهای تهران به یزد نیز بستگی به برنامه پروازهای ایرلاین دارد.

راهنمای مختصر سفر به یزد

شهر یزد مرکز استان یزد و یکی از قدیمی‌ترین شهرها و از بهترین شهرهای کویری ایران است. یزد شهر بادگیرها، دوچرخه‌ها ،قنات‌ها و شیرینی‌ها است. یزد نخستین شهر خشتی و پس از ونیز ایتالیا و دومین شهر تاریخی جهان است. ذکر همین دو نکته کافی است تا هر گردشگری را ترغیب کند تا با خرید بلیط هواپیما از این شهر تاریخی و بسیار زیبا دیدن کند.
از لحاظ جغرافیایی، شهر یزد از شمال به اردکان و میبد، از شرق به اردکان و بافق، از غرب به اصفهان و از جنوب به تافت، اردکان ومهریز محدود می‌شود.
شهر یزد همیشه به عنوان یکی از اصلی‌ترین و تاریخی‌ترین مسیرها و گذرگاه‌های ایران در نظر گرفته شده و همواره مورد توجه دولت‌های حاکم بوده است. یزد، شهر فرهنگ‌ها و مذاهب مختلف است و مردمِ بسیار بافرهنگ این شهر در صلح و آرامش کنار هم زندگی می‌کنند. شهرهای حمص سوریه، یاس برنی مجارستان، نزوی عمان، جاکارتا در اندونزی، اولگین کوبا و یئوسو کره جنوبی خواهرخوانده‌های شهر یزد هستند. شهر یزد در سال 2017 به جمع شهرهای ثبت شده در میراث جهانی یونسکو پیوست.

آب و هوای یزد

از آنجایی که شهر یزد در منطقه کویری واقع شده آب و هوای گرم و خشک بیابانی دارد. یزد را می‌توان شهری با دو فصل در نظر گرفت. فصل گرم طولانی( از ماه اسفند تا شهریور) و فصل سرد کوتاه( از ماه مهر تا بهمن). یزد یکی از گرم‌ترین شهرهای ایران است و میزان بارش سالانه در ‌آن 49 میلیمتر است. دمای هوا در شهر یزد در فصل تابستان به بالای 40 درجه سانتیگراد نیز می‌رسد. تابش نور خوشید در این فصل مستقیم است و هوا هیچ رطوبتی ندارد. حتی در طول شب نیز دمای هوا نسبتا آزار دهنده است. در فصل زمستان و در طول روز هوا معتدل و آفتابی است، اما هنگام صبح همان اندک توده ابرها باعث سردی هوا می‌شود و گاهی دمای هوا به زیر صفر درجه سانتیگراد هم می‌رسد.

جاهای دیدنی یزد

شهر کویری یزد، یکی از مکان‌های ثبت شده در میراث‌ جهانی یونسکو است. شهر یزد به قدری تماشایی است که کویری بودن آن چیزی از زیبایی‌هایش کم نمی‌کند. فرهنگ‌های چندگانه مانند زرتشت، یهودیت و اسلام در طی تاریخ کهن این شهر شکوفا شده‌اند. آثار تمامی این فرهنگ‌ها را در ترکیب معماری شهر یزد می‌توانید به وضوح ببینید. در ادامه شما را با تعدادی از مکان‌های دیدنی شهر یزد آشنا می‌کنیم.

  مسجد جامع کبیر
  خانه لاری‌ها
  خانه کلاهدوزها
  ورهرام (آتشکده بهرام)
  آب انبار شش بادگیری
  مسجد جامع یزد
  کاروانسرای زین‌الدین
  آب‌ انبار گیو

غذاهای یزد

جاذبه‌های شهر یزد فقط به مکان‌های دیدنی آن محدود نمی‌شود بلکه شهر یزد از تنوع غذایی بالایی نیز برخوردار است. غذاهای شهر یزد بیشتر به صورت آش طبخ می‌شوند، اما علاوه بر آش، یزد بسیاری غذاهای لذیذ دیگر هم دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  آش شولی
  کوفته لپه
  آش انار
  قیمه‌نخود
  تماته بادمجان
  کوفته برنجی
  آش آبغوره
  قلیه سیب زمینی

شیرینی‌های یزد

  باقلوا و قطاب
  نقل یزدی
  پشمک
  نان سوروک
  کیک یزدی
  شیرینی منقا
  نان برنجی
  شیرینی حاجی بادام

رستوران‌های یزد

شهر خشتی یزد در دل آثار باستانی و مراکز قدیمی و کهن‌سال خود، دارای رستوران‌ها سنتی و محلی فراوانی می‌باشد که آشپزان آنها با پخت غذاها و شیرینی‌های لذیذ میزبان مسافران داخلی و گردشگران خارجی هستند که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم.

  عمارت خانه پدری
  رستوران هتل باغ مشیر الممالک
  کافه پناهنده
  رستوران سزار
  رستوران خوان دو حد
  هتل رستوران ملک‌التجار یزد
  کافه عدسی پناهنده
  تالار یزد

صنایع دستی و سوغاتی یزد

مسافران و گردشگران می‌توانند در شهر تاریخی و متمدن یزد بهترین سوغاتی‌ها و صنایع دستی را از استادان چیره‌دست این شهر تهیه نمایند.

  ترمه بافی
  زری بافی
  چادر شب
  دارایی بافی
  زيلو بافی
  سفال و سرامیک
  شعر بافی
  انواع شیرینی

مراکز خرید یزد

شهر گردشگری و توریستی یزد با بازارهای سنتی و قدیمی خود مسافران بسیاری را به سمت مراکز خرید خود جذب می‌کند، بخصوص بازارهای سرپوشیده این شهر که خود جزو آثار باستانی محسوب می‌شوند و با رفتن به این مکان‌ها علاوه بر خرید صنایع دستی و سوغاتی‌های یزد می‌توانید از آثار تاریخی آن نیز دیدن کنید.

  بازارهای قدیمی یزد
  مرکز خرید آریا
  مرکز خرید شقایق
  بازار زرگرها
  پاساژ کویتی‌ها
  بازار قیصریه
  بازار قنبر
  بازار مسگرها

همین حالا بلیط پرواز به شهر یزد را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به یزد ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران یزد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.