بلیط پرواز های جزیره قشم

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران قشم

بلیط هواپیما تهران قشم

جزیره قشم یکی از حیرت‌انگیزترین جاهایی است که می‌توانید برای سفر انتخاب کنید. قشم با خاک رنگارنگ و زیبا، مردمانی خونگرم و مهمان نواز و طبیعتی مسحورکننده، از جمله مقاصد سفر محبوب در ایران است. بلیط هواپیما قشم هم از پرفروش ترین بلیط‌هاست. اگر قصد سفر به این سرزمین رویایی را دارید، با خرید بلیط هواپیما در فلای تودی سفری خاطره‌انگیز و البته ارزان به جزیره قشم را آغاز کنید.

خرید بلیط قشم

خرید بلیط هواپیما تهران به قشم محبوب‌ترین بلیط هواپیما داخلی در میان مسافران است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به قشم و یا رزرو بلیط هواپیما قشم تهران در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما قشم تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به قشم فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. 
همچنین در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران قشم را داشته باشید، با انتخاب گزینه بلیط رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران قشم را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط تهران قشم برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران قشم، پرواز چارتر تهران قشم و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما قشم تهران و بلیط ارزان هواپیما تهران قشم دست یابید.
در حال حاضر بلیط پرواز از تهران به قشم را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ارزانترین قیمت بلیط تهران به قشم هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی معراج ایر، هواپیمایی ایران ایر، زاگرس و بليط تهران به قشم هواپیمایی آتا اشاره کرد.
از محبوب ترین پروازهای قشم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

همچنین مسافران می‌توانند ارزانترین قیمت بلیط قشم به تهران هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی معراج ایر، هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی آتا را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما قشم

برای خرید آنلاین بلیط قشم، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای قشم اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه یا بلیط هواپیما قشم رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز به قشم برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز قشم

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای قشم از ارزانترین بلیط هواپیما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط قشم را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ قشم

در زمان رزرو و خرید بلیط قشم از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های قشم که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های قشم عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی دیرستان قشم (GSM)

قیمت بلیط قشم

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران قشم می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به قشم یاری می‌کند.
  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران قشم به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تهران به قشم با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط را می‌توانید در فصل تابستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما قشم را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران قشم رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان قشم

برای خرید بلیط ارزان هواپیما قشم، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت هر گاه بلیط قشم ارزان شد به اطلاع شما خواهد رسید و قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما قشم را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.
اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به قشم را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها به بهترین قیمت پرواز تهران به قشم دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران قشم در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بليط ارزان قشم هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران قشم و ارزان ترین بلیط چارتر قشم را در فلای تودی بیابید. همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران قشم به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران قشم پرواز ارزان خریداری نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ هواپیمای تهران قشم را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران به قشم چارتری

تمامی پروازهاي چارتري تهران قشم را می‌توانید به آسانی در فلای تودی بیابید و اقدام به خرید ارزانترين بلیط چارتر قشم نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران قشم

در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران قشم اگر بلیط تهران قشم لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازها به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط تهران قشم ارزان با قیمت بلیط سیستمی قشم خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری قشم دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری قشم خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران قشم را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما قشم در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما قشم ارزان قیمت

با تهیه بلیط از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز قشم از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به قشم به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط تهران قشم از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما قشم را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما قشم را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط قشم را رزرو نمایید. علاوه بر این، امکان رزرو هتل قشم با بهترین قیمت در فلای تودی فراهم شده است.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط قشم از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به قشم در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط قشم به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به قشم را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به قشم از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به قشم در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به قشم در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به قشم را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما تهران قشم

  فاصله هوایی تهران تا قشم: فاصله تهران تا قشم با هواپیما 1083 کیلومتر است.
 مدت زمان پرواز از تهران به قشم: طول مدت پرواز تهران قشم به طور متوسط 2 ساعت است.
 روزهای پرواز تهران قشم: پروازهای تهران قشم تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.
 محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پروازی تهران به قشم: پرواز قشم ایر تهران به قشم محبوب‌ترین پرواز در این مسیر است.

راهنمای مختصر سفر به قشم

سفر به قشم

جزیره قشم بخشی از استان هرمزگان و با مساحت 1491 کیلومتر مربع بزرگترین جزیره خلیج فارس است.این جزیره بکر علاوه بر داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان، با مراکز خرید پرتردد خود بسیاری از گردشگران را جذب خود می‌کند. به دلیل وجود بنادر تجاری و مهم قشم، اجناس برند و اصل در مراکز خرید این جزیره با قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌شوند. به همین دلیل قشم مقصد بسیار خوبی برای کسانی که دوستدار خرید کردن هستند هم به شمار می‌رود. به دلیل راحتی سفر، بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند برای سفر به قشم بلیط هواپیما خریداری نمایند. از این رو قشم یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری جنوب ایران، فرودگاه قشم یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بليط هواپيما قشم به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران قشم به دلیل فاصله بسیار زیاد این دو منطقه با یکدیگر از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما قشم به سختی یافت می‌شود بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم است.

بهترین زمان سفر به قشم

آب و هوای قشم در تابستان گرم و شرجی و در زمستان خنک است. بنابراین بهترین زمان سفر به قشم از نظر آب و هوا از اوایل آذر تا اوایل فروردین است. شلوغ‌ترین فصل‌های سال در قشم زمستان و ایام نوروز است. البته اگر فقط قصد خرید در قشم را داشته باشید تابستان هم فصل مناسبی برای سفر به این جزیره است چرا که تمامی مراکز خرید قشم مجهز به سیستم خنک کننده هستند . اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان برای سفر به قشم مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما برای قشم را نیز خریداری نمایید.

جاهای دیدنی قشم

امروزه این جزیره به یکی از مهمترین مقاصد گردشگری ایران تبدیل شده است. از هر زاویه‌ای که به قشم نگاه کنیم، این جزیره مقصد جذابی برای گردشگری است. سواحل، جنگل‌ها، غارها و مراکز خرید فوق‌العاده این جزیره حس لذت‌بخشی به گردشگران می‌دهند. چیزی که در قشم تمامی ندارد جذابیت طبیعت است. بیشتر جاهای دیدنی قشم دور از مرکز شهر هستند، اما بدون شک دیدن زیبایی‌های این شهر ارزش صرف هزینه و زمان را دارند. حتی اگر شما ورزشکار باشید می‌توانید در این جزیره از ورزش‌هایی مثل پاراگلایدینگ، دوچرخه‌سواری و غواصی نهایت لذت را ببرید. تعدادی از جاهای دیدنی قشم به شرح زیر است.

  دیواره‌های زیبای مرجانی
  غارهای تاریخی خربس
  جزایر هنگام و ناز
  حیات وحش دریایی
  دره ستارگان
  تنگه چاهکوه
  سد و روستای گوران
  جنگل‌های مانگرو

غذاهای قشم

  عنکاس (ماهی مرکب)
  انواع کلمبا
  زیبون
  پودینی کوسه یا سفره ماهی
  هواری چکو میگ (پلو بچه میگو)
  تمشی
  کباب بز
  خوراک سینگو (خرچنگ)
  قلیه ماهی
  هواری
  پودینی
  مهیاوه
  دوپیازه میگو

شیرینی‌های قشم

  خرما
  کیک هلر
  نان تموشی و نان محلی
  کلوچه
  انواع شکلات

رستوران‌های قشم

  رستوران الوند
  رستوران شب‌های جزیره
  رستوران دبش
  رستوران سیمرغ
  رستوران آبشار
  رستوران نعیم
  رستوران خاله
  رستوران حاج غفور
  رستوران کباب بز گیاهدان
  فست فود شاورما
  فست فود سیحون

صنایع دستی و سوغاتی قشم

  حصیربافی
  صدف کاری بر روی اشیا و پارچه‌های محلی
  نان سوغاتی
  لباس‌های نوار دوزی و ایینه کاری شده
  پولک دوزی
  سنگ بافی
  ارده و خرما
  انواع ادویه جات محلی
  گلابتون دوزی
  خوس دوزی
  سوندبافی
  کپکاپ سازی
  لچک بافی
  گلیم بافی
  قالی بافی
  مشتا

مراکز خرید قشم

  بازار نخل زیتون
  بازار راه ابریشم
  سیتی سنتر
  مرکز خرید مرجان
  بازار قدیمی قشم
  مرکز خرید ستاره قشم
  بندر درگهان
  مرکز خرید دو دلفین

همین حالا بلیط پرواز قشم را از فلای‌تودی خریداری نمایید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به قشم ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران قشم

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.