بلیط پرواز های تبریز

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران تبریز

بلیط هواپیما تهران تبریز

شهر تبریز در آذربایجان شرقی، از شهرهای گردشگری مهم ایران است که نه تنها برای گردشگران داخلی، که برای گردشگران خارجی نیز از جذابیت بالایی برخوردار است. زیبایی‌های طبیعی ناشی از موقعیت جغرافیایی این شهر از یک سو، آثار تاریخی که از عصر آهن تا دوران معاصر را شامل می‌شود از سوی دیگر، همه و همه تبریز را به مقصدی برای یک سفر تمام عیار تبدیل کرده‌اند. 
چه برای تفریح و چه به منظور ماموریت‌های شغلی قصد سفر به تبریز دارید، بلیط هواپیما را می‌توانید از فلای تودی به صورت اینترنتی خرید کنید. در فلای تودی بلیط رفت و برگشت تبریز با ایرلاین‌های معتبر را می‌توانید با بهترین قیمت خریداری کنید.   

پروازهای پرتردد تبریز

از محبوب ترین پروازهای تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:


 

 

همچنین مسافران می‌توانند ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران آتا، بلیط پرواز تبریز به تهران هواپیمایی ایران ایرتور، بلیط هواپیما تبریز به تهران هواپیمایی آسمان، بلیط هواپیما از تبریز به تهران هواپیمایی ایران ایر و بليط هواپيما تبريز تهران هواپیمایی قشم ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما تهران به تبریز

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران تبریز، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای تبریز اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه یا بلیط هواپیما تبریز رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تبریز برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط تهران تبریز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای تبریز از ارزانترین بلیط هواپیما تهران تبریز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط تبریز را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ تبریز

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تبریز از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های تبریز که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های تبریز عبارتند از :

  فرودگاه شهید مدنی تبریز (TBZ)

  بلیط ارزان تبریز

برای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید در این صورت هر گاه بلیط تبریز ارزان شد به اطلاع شما خواهد رسید و قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما تهران تبریز را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

 خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به تبریز

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط هواپیما از تهران به تبریز ، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط هواپیما تهران تبریز خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران به تبریز می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط یاری می‌کند.

خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به تبریز

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به تبریز را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما تهران تبریز به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران تبریز در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بليط ارزان تبریز هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران به تبریز و ارزان ترین بلیط چارتر تبریز را در فلای تودی بیابید. همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران تبریز به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران تبریز پرواز ارزان خریداری نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ هواپیمای تهران تبریز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

برای خرید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تهران به تبریز به موارد زیر توجه کنید:

  • قیمت بلیط تهران تبریز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط تهران به تبریز را می‌توانید در فصل زمستان خریداری نمایید.
  • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط هواپیما تهران تبریز رفت و برگشت را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران تبریز از قیمت دو بلیط یکطرفه تبریز ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر

در میان پروازهای چارتر تبریز، بلیط چارتری تهران تبریز یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران تبریز در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای تبریز را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما چارتر تهران تبریز و یا بلیط چارتر هواپیما تبریز تهران موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترها با اعمال گزینه پرواز چارتر تبریز، می‌توانید به پرواز چارتر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط چارتر تهران تبریز ارزان نمایید.

بلیط هواپیما تهران تبریز لحظه آخری

درصفحه نتایج جستجوی پرواز تهران تبريز اگر بلیط تهران تبریز لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران تبریز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قيمت بليط هواپيما تهران تبريز ارزان با قیمت بلیط سیستمی تبریز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری تبریز دسترسی داشته باشید، کافی است که از قسمت فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تبریز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تبریز در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما تبریز ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما تبریز از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تبریز از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به تبریز به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران تبریز از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط تبریز دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران تبریز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.
در حال حاضر بلیط پرواز از تهران به تبریز را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز آتا، بلیط هواپیمای تهران تبریز قشم ایر، بليط تهران تبريز هواپیمایی ایران ایرتور، بلیط پرواز تهران به تبریز هواپیمایی آسمان و بلیط پرواز تهران تبریز ایران ایر اشاره کرد.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما تبریز را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط  را رزرو نمایید.

  امکان رزرو بلیط و هتل تبریز به صورت همزمان

با خرید بلیط تبریز از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل تبریز را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به تبریز در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به تبریز را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به تبریز از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به تبریز در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به تبریز در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به تبریز را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

راهنمای مختصر سفر به تبریز

سفر به تبریز

شهر تبریز، مرکز استان آذربایجان شرقی، با داشتن تاریخ 2500 ساله به خوبی نمایانگر نشانه‌های تمدن و فرهنگ است. داشتن موزه‌های مشهور، برگزاری چندین رویداد فرهنگی و وجود دو دانشگاه معتبر ایرانی در این شهر، تبریز را به مرکز علمی و فرهنگی در ایران تبدیل کرده است.
از طرف دیگر وجود جاذبه های گردشگری بسیار تبریز، این شهر را به یکی از مقاصد اصلی گردشگری در ایران تبدیل کرده است. به دلیل راحتی سفر، بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند برای سفر به تبریز بلیط هواپیما خریداری نمایند.
 از این رو فرودگاه تبریز یکی از پرترددترین فرودگاه‌های کشور و بلیط هواپیما تبریز به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران به تبریز از جمله محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما تبریز به سختی یافت می‌شود بهترین راه، خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز است.

بهترین زمان سفر به تبریز

تبریز زمستان‌هایی سرد اما تابستان‌هایی بسیار خنک و دلپذیر دارد. به همین دلیل بهترین زمان سفر به تبریز از لحاظ آب و هوا فصل تابستان است، و البته تبریز در این فصل به دلیل هوای خوب و برگزاری جشنواره تابستانی بسیار شلوغ است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان برای سفر به تبریز مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز را نیز خریداری نمایید.

جاهای دیدنی تبریز

  کاخ شهرداری (میدان ساعت)
  عمارت و تفرجگاه ائل گولی
  بقایای قلعه ربع رشیدی
  مقبره الشعرا
  روستای تاریخی و چشمه آب معدنی کندوان
  مجموعه تاریخی بازار بزرگ
  مسجد جامع
  مسجد عالیشاه (ارگ)
  مسجد کبود (گؤی مسجد)
  بقعه سید حمزه
  موزه آذربایجان
  دره‌های کوهستان سهند
  پارک مینیاتور

غذاهای تبریز

  کوفته تبریزی
  آش اوماج (اوماج آشی)
  آش گل نسترن (گیلدیک آشی)
  آش دوغ (آیران آشی)
  آش آبغوره (گورا آشی)
  گارنی دولی قوزی
  هشترخان گارنی دولوسی (رولت بوقلمون)

شیرینی‌های تبریز

  شیرینی نوقا
  شیرینی اریس (ریس)
  باقلوای مخصوص تبریز
  راحت‌ الحلقوم (باسلق)
  قت چورکی ( نوعی نان قندی)
  شیرینی قرابیه‌
  چای شیرینی سی (شکر پنیر)

رستوران‌های تبریز

  رستوران ائل گلی
  رستوران گازماخ
  رستوران بالیق
  رستوران بام تبریز
  رستوران باداس
  رستوران اجاق
  رستوران و باغچه سنتی برکه

صنایع دستی و سوغاتی تبریز

  قالی
  گلیم
  جاجیم
  قالیچه
  ورنی
  مفرش
  خورجین
  مسند
  حریر
  قلاب بافی
  فرش بافی

مراکز خرید تبریز

  بازار تاریخی تبریز (بازار مظفریه)
  برج بلور
  مرکز خرید ستاره باران
  مرکز خرید جواهر
  مجتمع تجاری، تفریحی، اقامتی لاله پارک
  مجتمع تجاری تفریحی رویال
  مجتمع تجاری برج شهر
  مرکز خرید اطلس

همین حالا بلیط پرواز به شهر زیبای تبریز را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به تبریز ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران تبریز

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.