banner
Dubai

ویزای دبی (امارات متحده عربی)

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 1 روز تا 7 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:58 روز

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

برای سفر به دبی، شهر بزرگ و معروف امارات متحده عربی، پیش از هر چیزی باید جهت دریافت ویزای دبی اقدام کنید. فلای‌تودی در کنار ارائه خدماتی مانند خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، امکان دریافت آنلاین ویزای دوبی را نیز فراهم کرده است. به این ترتیب، به راحتی می‌توانید به یکی از مدرن‌ترین شهرهای توریستی دنیا در حوزه خلیج فارس سفر کنید.

کافی است در همین صفحه، درخواست اخذ ویزای دبی را به کارشناسان ما در فلای‌تودی ارسال کنید. در ادامه، ابتدا شما را با انواع ویزای دبی و مفاهیم و اصطلاحات آن آشنا می‌کنیم، سپس با مطالعه راهنمای اخذ ویزای دبی از فلای‌تودی می‌توانید جهت اخذ ویزا اقدام کنید.

جدول قیمتی ویزای دبی

جدول قیمتی بزرگسال

نوع ویزا4 روزه14 روزه1 ماهه2 ماهه
عادی170 درهم*ویژه ایرلاین امارات295 درهم310 درهم520 درهم
مولتی__500 درهم820 درهم
*

فقط در صورتی که پرواز شما با ایرلاین امارات باشد می توانید از این نوع ویزا استفاده کنید. اعتبار ویزای 4 روزه پس از صدور 29 روز می باشد.

جدول قیمتی زیر 14 سال

نوع ویزا4 روزه14 روزه1 ماهه2 ماهه
عادی170 درهم*ویژه ایرلاین امارات140 درهم150 درهم200 درهم
مولتی__260 درهم400 درهم
*

فقط در صورتی که پرواز شما با ایرلاین امارات باشد می توانید از این نوع ویزا استفاده کنید. اعتبار ویزای 4 روزه پس از صدور 29 روز می باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای دبی (امارات متحده عربی)

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
شناسنامهاسکن صفحه اول شناسنامه
کارت ملیاسکن کارت ملی
عکس پرسنلیاسکن عکس پرسنلی

انواع ویزای دبی

خوشبختانه شرایط دریافت ویزای دبی بسیار آسانتر از کشورهای عضو شینگن است. کسانی که قصد دارند ویزای دبی دریافت کنند، دیگر نیازی به مراجعه به سفارت ندارند، بلکه می‌توانند از طریق آژانس‌های گردشگری مانند فلای‌تودی به صورت اینترنتی ویزای خود را درخواست دهند. اما نوع ویزای دریافتی با توجه به هدف شما از سفر متفاوت خواهد بود. به طور کلی، ویزای دوبی بر اساس هدف سفر به انواع زیر تقسیم می‌شود:

ویزای توریستی دبی

این نوع ویزا که یکی از پرطرفدارترین انواع ویزای دبی است، به منظور سفر و گردشگری و برای مدت اقامت کمتر از 60 روز صادر می‌شود.

ویزای کار دبی

کسانی که پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در دبی را دارند و با هدف کاری به این شهر سفر می‌کنند، باید برای دریافت ویزای کار دبی اقدام کنند. مدت اعتبار این ویزا، یک تا سه سال است.

ویزای تحصیلی دبی

آن دسته از افرادی که قصد تحصیل در شهر دبی را دارند، باید ویزای تحصیلی دریافت کنند. این نوع ویزا تا پایان تحصیل اعتبار دارد.

ویزای تجاری دبی

تجار، مدیران شرکت‌ها و صاحبان مشاغل که با هدف تجارت یا راه‌اندازی کسب و کار به این شهر سفر می‌کنند، نیاز به اخذ ویزای تجاری دبی دارند. سرمایه‌گذاران، کارآفرینان، افراد ماهر، نخبه‌ها و دانشجویان برتر می‌توانند با اخذ ویزای سبز دبی و بدون نیاز به حمایت کارفرما (کفیل) در این شهر، به مدت 5 سال مجوز اقامت دریافت کنند. این افراد با داشتن ویزای طلایی دبی می‌توانند مدت زمان طولانی‌تری یعنی تا 10 سال همراه با پدر، مادر یا افراد تحت تکفل خود در این شهر زندگی کنند.

ویزای ترانزیت دبی

چنانچه قصد سفر به مقصدی دارید که باید از امارات گذر کرده و در شهر دبی توقف داشته باشید، باید ویزای ترانزیت دبی را تهیه کنید

لازم به ذکر است که از میان انواع ویزای دبی، امکان اخذ ویزای توریستی در فلای‌تودی برای شما فراهم شده است. انواع ویزای توریستی دبی که می‌توانید از طریق فلای‌تودی برای اخذ آنها اقدام کنید، عبارتند از:

ویزا سینگل دبی

دارندگان ویزای سینگل یا ویزای عادی دبی تنها یک بار اجازه ورود به این شهر را دارند و فقط همان مدت زمانی که در ویزا مشخص شده است، می‌توانند در این شهر بمانند.

ویزای مولتی دبی

دارندگان ویزای مولتی می‌توانند چندین بار وارد شهر دبی شوند. این بدان معناست که تا پایان مهلت اعتبار ویزای خود می‌توانند چند بار از مرز خارج شده و مجدد وارد دبی شوند.

 

توجه داشته باشید، ویزاهای عادی و مولتی دبی بر اساس مدت زمان اقامت در این شهر، به انواع 14 روزه، یک ماهه و دو ماهه تقسیم می‌شوند.

شرایط اخذ ویزای آنلاین دبی در فلای‌تودی

همانطور که پیش‌تر گفته شد، برای دریافت ویزای دبی نیازی به مراجعه حضوری نیست، بلکه شما می‌توانید در همین صفحه درخواست ویزا خود را ارسال کرده و ویزای دوبی را آنلاین دریافت کنید.

اطلاع از شرایط ویزای دبی یکی از مهمترین نکات برای سفر به این شهر محسوب می‌شود. طبق قانون سفارت امارات، پسران و دختران زیر 18 سال باید با یک همراه بزرگسال سفر کنند. شما می‌توانید از طریق سایت فلای‌تودی از شرایط جدید ویزای دبی مطلع شوید.

کافی است، پس از آنکه اطلاعات کامل درباره شرایط گرفتن ویزای دبی را مطالعه کرده و نوع ویزای درخواستی خود را مشخص کردید، مدارک لازم برای سفر به دبی را آماده کنید.

در ادامه شما را با نحوه گرفتن ویزای دبی در سایت فلای‌تودی آشنا می‌کنیم.

مراحل اخذ ویزای دبی در فلای‌تودی

برای درخواست ویزای دبی، نوع ویزای توریستی (مولتی یا عادی)، مدت زمان موردنظر (14 روزه یا یک ماهه یا دو ماهه) و همچنین تعداد آن را در فرم بالای صفحه مشخص کنید. پس از کلیک روی درخواست ویزا، اطلاعات موردنیاز را درج کرده و مدارک ویزای دبی که پیش‌تر گفته شد را ارسال کنید تا کارشناسان فلای‌تودی اقدامات لازم جهت صدور ویزا را انجام دهند.

پس از ارسال مدارک، 1 تا 7 روز کاری طول می‌کشد تا ویزای دبی صادر شود. ویزای صادر شده به صورت فایل PDF به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که ویزای دبی پس از صدور به مدت 58 روز اعتبار دارد. همچنین می‌توانید استعلام ویزای دبی را از طریق حساب کاربری خود در سایت فلای‌تودی انجام دهید.

دلایل ریجکت شدن ویزای دبی

به ندرت پیش می‌آید که ویزای توریستی دبی ریجکت شود، با این حال ممکن است به دلایلی این اتفاق بیفتد. از مهمترین دلایل ریجکت شدن ویزای دبی می‌توان به مسائل امنیتی، تخلفات مسافرتی و مهاجرتی شامل کار با ویزای توریستی دبی و اقامت بیش از مدت اعتبار ویزا، مسائل اخلاقی مانند زیر پا گذاشتن هنجارها و قوانین دبی، ارتکاب جرم‌هایی مانند سرقت و کلاهبرداری و ارائه مدارک جعلی اشاره کرد.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.