• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

وب سرویس(API) پروازهای داخلی و خارجی و رزرو هتل فلای تودی

وب سرویس فلای تودی راهگشای شما در فروش آنلاین خدمات گردشگری خواهد بود!

اگر شما صاحب یک آژانس مسافرتی و گردشگری هستید برای فروش خدمات گردشگری همچون بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه مسافرتی و بلیط قطار نیازمند دسترسی به سیستمی هستید تا این خدمات را به سادگی به شما ارائه دهد تا بتوانید با نام آژانس خود، پاسخگوی نیاز مشتریانتان باشید.

فلای تودی با ارائه وب سرویس پرواز، وب سرویس هتل خارجی، وب سرویس بیمه مسافرتی و وب سرویس بلیط قطار دسترسی به منابع مورد نیاز را برای شما ممکن و آسان نموده است تا بدون نیاز به هیچ دانش فنی و برنامه‌نویسی به بانک پروازهای داخلی و خارجی، چارتر و سیستمی و هتل‌های سراسر دنیا دسترسی داشته باشید.

در طرح وب سرویس پرواز و هتل فلای تودی، استراتژی قیمت‌ گذاری و محاسبه سود با دسترسی به ارزانترین قیمت‌ های پایه است.

دانلود بروشور

وب سرویس پرواز داخلی

وب سرویس پرواز داخلی اولین نیاز آژانس شما برای فروش بلیط هواپیما داخلی بر روی وب سایت خود و با نام و لوگوی شماست. با استفاده از وب سرویس پرواز داخلی فلای تودی، مشتریان شما می توانند به سرعت و به سادگی از طریق وب سایت شما بلیط هواپیما داخلی را بصورت آنلاین خریداری نمایند. پروازهای وب سرویس پرواز داخلی فلای تودی عموما از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین نیرا تامین می گردد.

وب سرویس پرواز چارتری فلای تودی

وب سرویس پرواز چارتری فلای تودی تمامی پروازهای چارتر و سیستمی را بصورت یکپارچه در اختیار شما قرار می دهد و می توانید بلیط تمامی پروازهای چارتر و سیستمی را از طریق وب سایت خود و با عنوان و لوگوی آژانس خودتان به مشتریانتان ارائه دهید. از سیستم های تامین کننده پروازهای چارتری وب سرویس فلای تودی میتوان به سپهر، مقیم و راویس اشاره نمود.

وب سرویس پروازهای خارجی فلای تودی

با استفاده از وب سرویس پروازهای خارجی به تمامی پروازهای خارجی از بیش از 900 ایرلاین معتبر از سراسر دنیا دسترسی خواهید داشت. این پروازها عموما از طریق وب سرویس آمادئوس و وب سرویس گابریل تامین می شوند. همچنین با دسترسی به وب سرویس ماهان از طریق وب سرویس فلای تودی، دسترسی به کلیه پروازهای داخلی و خارجی ماهان و فروش مستقیم این پروازها توسط وب سایت شما را به سادگی میسر ساخته است.

ارسال درخواست

وب سرویس هتل خارجی فلای تودی

با استفاده از وب سرویس هتل خارجی فلای تودی، وب سایت شما امکان رزرو بیش از 1.5 میلیون هتل در سراسر دنیا را به مشتریانتان خواهد داد. از مهمترین سیستم های رزرواسیون آنلاین ارائه دهنده وب سرویس هتل فلای تودی، میتوان به اِکسپدیا (Expedia)، بوکینگ (Booking) و پرایس لاین (Price line) اشاره کرد.

ارسال درخواست

دسترسی به متنوع‌ترین پروازها و هتل‌های سراسر دنیا

 • بیش از ۱.5۰۰.۰۰۰ هتل در سراسر دنیا
 • بیش از ۹۰۰ ایرلاین معتبر داخلی و خارجی
 • امکان مقایسه آنلاین
 • پوشش ۱۰۰٪ مقاصد پروازی چارتر و سیستمی
 • پوشش ۱۰۰٪ هتل‌ها، هتل آپارتمان، متل، هاستل و...
 • امکان دسترسی به پکیج کامل یا منتخب بسته به نیاز سازمان

کسب درآمد از طریق وب سرویس پیشرفته و سریع

 • بالاترین کمیسیون دریافتی از ایرلاین‌ها
 • بیشترین تخفیف‌های مازاد دریافتی از هتل‌ها
 • کسب بیشترین سود از فروش

خرید وب سرویس بلیط هواپیما و رزرو هتل

برای خرید وب سرویس بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی فلای تودی، کافیست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا وب سرویس مورد نیاز وب سایت شما در اختیارتان قرار گیرد.

ارسال درخواست

پشتیبانی فنی و تخصصی به همراه مشاوره رایگان در ۷ روز هفته ۲۴ ساعته

ما همواره با رویکرد مشتری مداری در کنار شما خواهیم بود و شما را از ابتدا تا انتها در کلیه فرایندهای یکپارچه سازی، بهینه سازی و رشد کسب و کارتان حمایت خواهیم کرد.

برنامه‌هایی که به صورت ثابت در اختیارتان قرار می‌گیرند، فرایند یکپارچه سازی را آسان تر کرده و این بدان معناست که شما خواهید دانست چه میزان پیشرفتی را در چه زمانی از خودتان انتظار داشته باشید. تمامی این پروسه با وب سرویس بی رقیب ما پشتیبانی می‌شوند.

+1.000.000

مقصد گردشگری داخلی و خارجی

+1.500.000

جستجوی روزانه پرواز و هتل

100%

دسترسی به تنوع پروازها و هتل های سراسر دنیا

فرم درخواست طرح وب سرویس فلای تودی