• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما از فلای تودی

در سال‌های اخیر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بسیار متداول شده است. این موضوع دلایل بیشماری دارد که از آن میان می‌توان به صرفه جویی در وقت و هزینه‌ها، امکان انتخاب از میان ایرلاین‌های متنوع و امکان خرید بلیط هواپیما با قیمت ارزان اشاره کرد. مراجعه به آژانس‌های مسافرتی و دفاتر فروش بلیط هواپیما علاوه بر اینکه زمانبر و هزینه‌بر است، انتخاب شما را برای خرید بلیط هواپیما محدود می‌کند. معمولا در این مواقع ناگذیر به خرید بلیطی خواهید شد که از سوی ایرلاین‌های طرف قرارداد با آن آژانس مسافرتی عرضه می‌شوند و از این رو انتخاب شما برای خرید بلیط هواپیما محدود خواهد شد. اما دسترسی به سامانه‌ای جامع برای خرید بلیط هواپیما کار را برای شما آسان خواهد کرد. با دسترسی به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قادر خواهید بود رزرو بلیط هواپیما را از میان ایرلاین‌های متنوع و با بهترین قیمت انجام دهید. فلای تودی نیز یکی از سایت‌های معتبر خرید بلیط هواپیما است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما از فلای تودی را دارید اما با نحوه خرید اینترنتی بلیط هواپیما در این سامانه آشنایی ندارید، کافی است مراحل زیر را در راهنمای خرید بلیط هواپیما از فلای تودی دنبال کنید.

در این راهنما نحوه خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی در سایت فلای تودی به صورت جداگانه بررسی شده است.

در ابتدا برای خرید بلیط هواپیما در فلای تودی باید در این سامانه ثبت نام کنید در غیر این صورت اگر از قبل عضو این سامانه شده‌اید کافی است که برای ورود نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید هم نگران نباشید زیرا می توانید به راحتی رمز عبور را بازیابی کنید و از طریق SMS و یا ایمیلی که برای شما ارسال می شود رمز جدیدی برای خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما از فلای تودی

راهنمای خرید بلیط هواپیما داخلی

مرحه اول – جستجوی پرواز

پس از وارد شدن به سایت فلای تودی، از پنل جستجوی پرواز، نوع پرواز (دراینجا پرواز داخلی) را انتخاب کنید. سپس نوع مسیر پروازی (یکطرفه یا دو طرفه)، مبدا سفر، مقصد سفر، تاریخ رفت و در صورتی که پروازتان دو طرفه است تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین، کلاس پروازی (اکونومی، بیزینس کلاس و ...) را انتخاب کنید. در انتها بر روی گزینه‌ی جستجوی پرواز کلیک کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

خوب است بدانید که در انتخاب تاریخ رفت و برگشت، هم تقویم شمسی و هم تقویم میلادی در اختیار شما خواهد بود.

مرحله دوم – انتخاب پرواز

پس از کلیک بر روی دکمه جستجوی پرواز، صفحه نتایج جستجو برای شما نمایان خواهد شد. در این صفحه تمامی پروازهای موجود در مسیر انتخابی به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما نشان داده می‌شوند. با کلیک بر روی گزینه جزئیات قیمت، قیمت بلیط هواپیما برای تمامی مسافران محاسبه و نمایش داده می‌شود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای موجود را مشاهده می‌کنید. با اعمال هر یک از این فیلترها انتخاب دقیق‌تری از میان پروازهای موجود خواهید داشت. همچنین با کلیک بر روی گزینه حذف فیلتر می‌توانید فیلترهای انتخابی را حذف کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

در بخش بالایی لیست پروازها با کلیک بر روی تقویم قیمتی فلای تودی تمامی پروازهای ارزان نزدیک تاریخ پرواز مورد نظرتان نمایش داده می‌شود. چنانچه تاریخ پرواز منعطفی داشته باشید می‌توانید از این بخش ارزان‌ترین پرواز را انتخاب کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

همچنین با کلیک بر روی اطلاع از تغییر قیمت‌ها پنجره‌ای برایتان باز خواهد شد که در آن با ثبت ایمیل خود، هرگونه تغییر نرخ در پروازها به اطلاع شما خواهد رسید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

در انتها بر روی گزینه‌ی خرید بلیط کلیلک کنید.

مرحله سوم – ثبت اطلاعات مسافرین

پس از کلیک بر روی دکمه خرید پرواز، به صفحه ثبت اطلاعات خریدار و مسافرین هدایت خواهید شد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

پس از ثبت اطلاعات مسافرین، مشخصات آن‌ها به همراه جمع کل مبلغ به شما نمایش داده می‌شود. در این مرحله برای آخرین بار حتما اطلاعات و مبلغ را چک کرده و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

در صورت صحیح بودن همه‌ی موارد، تیک مربوط به پذیرش قوانین و مقررات را بزنید تا در انتها با کلیک بر روی گزینه خرید بلیط  به صفحه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی کنید.

لازم به ذکر است، چنانچه کد تخفیف فلای تودی را داشته باشید می‌توانید با افزدون این کد در کادر مربوطه از تخفیف‌های فلای تودی نیز بهره‌مند شوید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

راهنمای خرید بلیط هواپیما خارجی

نحوه خرید بلیط هواپیما خارجی در سایت فلای تودی همانند خرید آنلاین بلیط هواپیما داخلی است، با این تفاوت که در قسمت ثبت اطلاعات مسافران شماره پاسپورت و تاریخ انقضای پاسپورت نیز حتما باید ذکر شود. همچنین در نظر داشته باشید که در این بخش اطلاعات مسافران دقیقا باید همانند اطلاعات پاسپورت وارد شود و با آن مطابقت داشته باشد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما