• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

رزرو بلیط قطار خارجی

همیشه مسافران تمایل به سفر با هواپیما ندارند و گاهی مایلند حتی در کشورهای خارجی، بخصوص در کشورهای اروپایی با توجه به نزدیک بودن کشورها و مسیرها، با قطار سفر کنند. گاهی قیمت بلیط هواپیما و همینطور پیدا نکردن بلیط ارزان هواپیما، مسافران را به فکر استفاده از قطار می‌اندازد و گاهی راحتی سفر با قطار، اولویت مسافران است.

 بلیط قطارهای اروپا معمولا به‌راحتی در دسترس مسافران قرار ندارد و از هرجایی نمی‌توان آن را تهیه کرد. از طرف دیگر پرداخت ریالی با کارت شتاب برای خرید بلیط قطار خارجی در هرجای دنیا ممکن نیست.

قطار امن ترین وسیله حمل و نقل عمومی در دنیا است. در سفر با قطار نه نگران رانندگی در جاده و خستگی راه هستید و نه ترس از پرواز و سفر هوایی شما را آزار می‌دهد. از طرف دیگر با قطارهای سریع‌السیر که در بسیاری مسیرهای اروپایی و بین‌المللی وجود دارند، در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی می‌شود. ایستگاه‌های قطار معمولا در مرکز شهر هستند و اغلب کافی است تنها 20 دقیقه قبل از حرکت قطار به ایستگاه بروید.

رزرو بلیط قطارهای خارجی
کابین قطارهای خارجی
رزرو بلیط قطار اروپا

تماشای مناظر دیدنی و طبیعت زیبا به خصوص در مسیرهای اروپایی از دیگر مزایای قطار نسبت به هواپیماست. برخی قطارهای خارجی، کوپه‌های یک و دو تخته،حمام و دستشویی اختصاصی دارند و یا حتی هزینه صبحانه و شام در بلیط مسافران لحاظ شده است.

فلای تودی به کاربران امکان می‌دهد تا خرید بلیط قطار خارجی را بدون هیچ دغدغه‌ای از هر کجای دنیا با کارت شتاب انجام دهند. فرقی نمی‌کند تصمیم به خرید بلیط قطار اروپا دارید یا خرید بلیط قطار خارجی در هر جای دیگری مد نظر شماست، تنها کافی است با ما تماس بگیرید و در سریعترین زمان ممکن بلیط قطار خارجی خود را رزرو کنید.