• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به Lar-Dubai

خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار دبی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای لار دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری لار دبی و بلیط چارتر لار دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی لار را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز لار به دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما لار دبی

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما لار دبی را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما لار دبی به بهترین قیمت پرواز لار دبی دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم لار دبی و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) لار دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما لار دبی هدر ندهید. بلیط هواپیمای لار دبی را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری لار دبی و بلیط چارتر هواپیما از لار به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما لار دبی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما لار دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما لار دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما لار به دبی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از لار به دبی به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای لار دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس لار دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس لار دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما لار دبی فصل تابستان است.

• ارزانترین بلیط هواپیما لار دبی را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما لار دبی را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت لار دبی از قیمت دو بلیط یکطرفه لار دبی و دبی به لار ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما لار دبی

  فاصله هوایی لار تا دبی

مسافت پروازی لار و دبی 284 کیلومتر (177 مایل) است.

  مدت زمان پرواز لار دبی

طول پرواز لار دبی به طور متوسط 1 ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز لار به دبی با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی لار دبی

  فلای دبی

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 1:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایر عربیا

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 1:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایرلاین‌هایی که از لار به دبی پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی فلای دبی و ایر عربیا از لار به دبی به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز لار دبی

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز لار دبی، فلای دبی می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر لار دبی

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر لار دبی هواپیمایی فلای دبی است. 90% پروازهای بدون توقف لار دبی توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز لار به دبی

پروازهای لار دبی تمامی روزهای هفته به جز روزهای دو شنبه و چهارشنبه انجام می‌شود.