• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

قشم ایر Qeshm Air

پرواز به Qeshm-air-logo

قشم ایر فعالیت خود را سال 1372 ابتدا با دو فروند هواپیمای اجارهای و با نام «فراز قشم» آغاز کرد. اما سالهای آتی با اجاره هواپیماهای پهن پیکر توانست شبکه پروازی خود را با پرواز به دبی و سایر شهرهای ایران گسترش دهد. شرکت هواپیمایی قشم پس از 10 سال فعالیت مستمر سال 1388 به شرکت "هولدینگ توسعه سورینت قشم" واگذار میشود و پس از آن سال 1391 با تغییر نام به «هواپیمایی قشم» فعالیت خود را به طور رسمی آغاز میکند.
در مورد هواپیمایی قشم بیشتر بدانید.
قشم ایر به بسیاری از شهرهای داخلی از جمله بوشهر، مشهد، یزد، تبریز، اصفهان، رشت و ارومیه از فرودگاه مهرآباد و مقاصد بینالمللی مثل باکو، باتومی، جده، قونیه، دبی، بروکسل و هامبورگ از فرودگاه امام خمینی پرواز دارد. قطبهای اصلی هواپیمایی قشم؛ فرودگاه بینالمللی امام خمینی، فرودگاه بینالمللی مهرآباد در تهران و فرودگاه دیرستان در جزیره قشم است همچنین فرودگاه بینالمللی کیش به عنوان قطب دوم انتخاب شده است.

راهنمای خرید بلیط پرواز قشم ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز قشم ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای قشم ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای قشم ایر ، انواع بلیط ارزان قشم ایر و بلیط لحظه آخری قشم ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط قشم ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز قشم ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز

دریافت آنلاین کارت پرواز هنوز برای مسافران قشم ایر فراهم نشده است و مسافران برای دریافت کارت پرواز خود باید به کانترهای مخصوص پروازهای هواپیمایی قشم مراجعه کنند.

کلاس های پروازی

  بیزنس کلاس

بیزینس کلاس قشم ایر فقط در چند پرواز بین‌المللی وجود دارد. صندلی‌های این کلاس پروازی نسبت به اکونومی کلاس بزرگتر و راحت‌تر هستند تا مسافران آرامش بیشتری در مسیرهای پروازی به خصوص پروازهای طولانی مدت داشته باشند.

  اکونومی کلاس

قشم ایر در پروازهای داخلی برای مسافران خود اکونومی کلاس را فراهم کرده است که در این کلاس پروازی؛ صندلی‌های عادی همراه با یک وعده غذای رایگان برای مسافران در نظر گرفته شده است.

PHOTOS

بار دستی مجاز

مسافرین در پروازهای داخلی قشم ایر می‌توانند 5 کیلوگرم بار دستی مجاز با خود به داخل کابین هواپیما ببرند.

پذیرش بار مجاز

مسافران پروازهای قشم ایر در پروازهای بین‌المللی مجاز هستند دو بار را تحویل دهند. مجموع وزن این دو بار نباید از 30 کیلوگرم بیشتر شود درغیر اینصورت مسافر باید هزینه اضافی آن را پرداخت کند و اندازه هر بسته نباید از 158 سانتیمتر (طول + عرض + ارتفاع) بیشتر باشد.

ناوگان هوایی

قشم ایر هم اکنون از 20 فروند هواپیما برای خدمت‌رسانی به مسافرین خود استفاده می‌کند همچنین برای گسترش و توسعه ناوگان هوایی خود تعدادی هواپیما به شرکت‌های بوئینگ و بمباردیه سفارش داده است.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس ای ۳۲۰
  فوکر 100
  ایرباس ای ۳۰۰
  فوکر ۵۰
  آر جیسایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: قشم ایر
 • کد QB :IATA
 • سال تاسیس: 1391
 • مقر اصلی: فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی تهران و فرودگاه دیرستان جزیره قشم
 • وب سایت: www.qeshm-air.com
پرواز به qeshm
پرواز به qeshm
پرواز به economy-class-Qeshm-air