• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

آسمان Iran Aseman Airlines

پرواز به logo-Aseman

هواپیمایی آسمان، یکی از ایرلاینهای بزرگ ایران است که با 33 فروند هواپیما، نه تنها به بسیاری از مقاصد داخلی به طور روزانه پرواز دارد، بلکه به برخی از مقاصد بین المللی در کشورهای همسایه نیز پرواز دارد. این شرکت بیشتر از هواپیماهای کوچک و متوسط استفاده می کند و به شهرهایی از جمله دبی، کویت، استانبول، استکهلم و ایروان در خارج از ایران از فرودگاه امام خمینی تهران پرواز دارد. شرکت آسمان اولین ایرلاین در خاورمیانه و از معدود ایرلاینهای ایرانی است که خدمات حمل و نقل بیماران و آمبولانس هوایی را نیز انجام میدهد. هواپیمایی آسمان نیز همچون سایر ایرلاین های ایرانی پس از برجام، در راستای نوسازی ناوگان هواپیمایی خود، قراردارهایی با شرکتهای مطرح و شناخته شده در این صنعت بسته است.
در مورد هواپیمایی آسمان بیشتر بدانید.

راهنمای خرید بلیط پرواز آسمان

برای خرید آنلاین بلیط پرواز آسمان، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای آسمان برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای آسمان ، انواع بلیط ارزان آسمان و بلیط لحظه آخری آسمان نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط آسمان را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز آسمان بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز

هواپیمایی آسمان تاکنون خدمات دریافت آنلاین کارت پرواز و یا دریافت از طریق دستگاه‌های خودکار در فرودگاه را برای مسافران فراهم نکرده است.

کلاس های پروازی

  اکونومی کلاس

هواپیمایی آسمان در هواپیماهای فعلی تنها کلاس پروازی اکونومی را فراهم کرده است. در این کلاس پروازی صندلی‌های راحتی عادی و وعده غذایی رایگان در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

PHOTOS

بار دستی مجاز

بار دستی مجاز همراه مسافر برای بردن در کابین در پروازهای آسمان برای کلاس پروازی اکونومی باید یک بسته با حداکثر وزن 5 کیلوگرم باشد. ابعاد بار دستی مجاز مسافر نیز نباید بیشتر از 56 در 45 در 25 سانتی متر (در مجموع 115 سانتی‌متر) باشد. بار دستی مجاز در پروازهای بین المللی حداکثر 6 کیلوگرم است.

پذیرش بار مجاز

بار مجاز برای تحویل به کانتر در پروازهای هواپیمایی آسمان، در مسیرهای داخلی 20 کیلوگرم و در مسیرهای خارجی 30 کیلوگرم است.

ناوگان هوایی

هواپیمایی آسمان ناوگانی شامل هواپیماهای ایرباس، بوئینگ، فوکر و ATR دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A340
  ایرباس A320
  بوئینگ 727
  بوئینگ 737
  فوکر 100
  ATR 72

سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: آسمان ایرلاینز
 • کد EP :IATA
 • سال تاسیس: 1359
 • مقر اصلی: فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی تهران و فرودگاه شیراز
 • وب سایت: www.iaa.ir
پرواز به aseman
پرواز به aseman
پرواز به aseman